تزیین آجیل عید نوروز با ایده های خلاقانه

تزیین آجیل عید نوروز با ایده های خلاقانه

از مهمترین کارهایی که همه افراد برای زیبایی سفره هفت سین خود انجام می دهند، تزیین کردن آجیل عید نوروز است. این کار نه تنها ذوق و هیجان شما را برای پذیرایی از مهمانان بیشتر می کند، بلکه در زیبایی دکوراسیون خانه شما نیز تاثیر چشم گیری دارد. برای تزیین کردن آجیل نیازی نیست کار خاصی انجام دهید. تنها کافی است، از ایده های خلاقانه و به روز استفاده کنید. با فروشگاه آجیلی مارکت همراه باشید.

10 ایده جذاب برای تزیین آجیل عید نوروز

حتما شده‌است که بارها به مهمانی رفته‌اید و از زیبایی و خلاقیتی که برخی از دوستان و آشنایان در تزیینات خود به کار برده‌اند به وجد آمده‌ و دوست داشتید که مانند آن ها باشید. بهتر است بدانید که داشتن یک تزیین عالی تنها به مهارت و استعداد شما وابسته‌است.

چرا که این کار به هیچ آموزش خاصی نیاز ندارد. پس وقت آن رسیده که ایده های کهنه و قدیمی را دور ریخته و از جدیدترین ایده ها برای تزیین ظرف آجیل خود استفاده کنید. از جمله جذاب ترین ایده های خلاقانه ای که برای تزیین آجیل عید نوروز می توانید استفاده کنید، شامل نمونه های زیر است:

1.     استفاده از ظروف چوبی

از آنجایی که ظروف چوبی همیشه مد بوده و مدتی است که به شدت ترند شده است، تزیین آجیل در این ظروف بهترین ایده برای داشتن یک دکوراسیون خاص می باشد. پس تنها کافی است از ست های ظروف چوبی برای چیدن‌آجیل به روی میز خود و پذیرایی از مهنانان استفاده کنید.

2.     تنگ شیشه ای

انواع طراحی های متنوع تنگ های شیشه ای در سایز و ابعاد مختلف وجود دارند که می توانید با تهیه کردن آن ها یک ست جذاب از چیدمان آجیل شب عید خود داشته باشید. فرقی نمی کند که تنگ شما گرد، کشیده و یا هر طرح دیگری باشد. می توانید از انواع تنگ ها برای چیدن آجیل و تزئین آن ها کنار هم استفاده کنید.

3.     قوطی های شیشه ای

اگر به دنبال تزیین آجیل عید نوروز برای چیدمان عروس هستید، می توانید به سراغ قوطی های شیشه ای جذاب بروید. این قوطی ها بهترین انتخاب هستند که می توانند نظر شما را جلب کنند.

4.     گلدان های چوبی و …

از انواع ایده های خلاقانه برای تزیین آجیل می توان به استفاده از گلدان اشاره کرد. در این زمان تنها کافی است به کمک تجهیزاتی مانند سیخ چوبی، چسب، گل و برگ سبز، انواع آجیل را مانند گل به روی هر سیخ چوبی درست کرده و سپس به کمک یک اسفنج درون گلدان جای دهید.

5.     ظروف فلزی

اگر به دنبال این هستید که آجیل خود را برای پذیرایی از مهمان تزیین کنید، می توانید آن ها را درون ظروف فلزی خاص و زیبا چیده و به روی میز خود برای سرو کردن قرار دهید.

6.     باکس آجیل

انواع باکس های آجیل در طراحی های چوبی، فلزی، شیشه ای و کریستالی وجود دارند که با توجه به سلیقه و نیاز خود می توانید به سراغ آن ها بروید. این باکس ها برای تفکیک کردن نوع آجیل بسیار کاربردی است و فوق العاده شیک و زیباست.

7.     تزئین آجیل با قالب

برای این کار که فوق العاده خلاقانه است، می توانید از انواع قالب های زیبا استفاده کنید. تنها کافی است قالب ها را با توجه به طرح دلخواه خود، به روی یک سطح صاف و مستطح مانند سینی، میز یا سایر ظروف قرار دهید و سپس درون آن ها را به وسیله آجیل های دلخواه پر کنید. با توجه به سلیقه خود می توانید در نهایت قالب ها را در صورت امکان برداشته و یا اجازه دهید باقی بمانند.

کدام روش تزیین آجیل عید نوروز بهتر است؟

با توجه به اینکه روش های زیادی برای تزیین آجیل وجود دارند که همه آن ها به ایده و خلاقیت شما وابسته‌است، نمی توان گفت که کدام یک از آن ها بهتر است. اما می توانید به راحتی با کمترین تجهیزات در خانه چیدمان آجیل خود را انجام داده و از مهمانان پذیرایی کنید.

کلام آخر

به کمک جدیدترین ایده‌ها و به کارگیری هوش و ذکاوت خود می توانید بهترین تزیینات را برای چیدن‌آجیل عید نوروز و داشتن یک دکوراسیون خاص و جذاب به کار ببرید که نظر همه را به خود جلب می کند.

برای بازید از فروشگاه ما در اینجا کلیلک کنید.

 

 

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *